iPhone Değişimi

iPhone Değişimi Teknik Servis Hizmetleri

iPhone unuzu sıfırıyla değiştirebiliriz.

Türkiye den alınmış ve garantisi devam eden tüm iPhone lar için bu işlem uygulanabilir. Cihazınızda ne tür bir sorun veya hasar olursa olsun bu işlem için engel değildir.

Cihazınız servisimize geldikten sonra gerekli kontrolleri yapılır ve değişim için Apple a gönderilir. Apple den gelecek değişim fiyatı size teklif edilir ve eğer isterseniz size sıfır cihaz verilir. Çıkacak olan fiyat tamamen sizin cihazınızın durumuna bağlıdır. Verilen cihazın garantisi eski cihazınızın garantisi üzerinden devam eder.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Değişim konusunda firmamız Apple ile bağlantılı çalışmaktadır. Yani bize cihazınızı getirdiğinizde değişimini yapan yine Apple olacaktır. Size gelen cihaz Apple Türkiyenin resmi cihazı olacaktır. Ancak biz bayi statüsünde olduğumuz için size verdiğimiz fiyat, Apple ın size verdiğinden daha az olacaktır. Örneğin siz cihazınızın değişimi için yetkili servise gittiniz. Size 1650TL değişim fiyatı sundular. Bize geldiğinizde bu fiyatın çok daha altında bir fiyatla aynı işlemi yapabileceksiniz.